Wyniki konkursu plastycznego

,,Stefek, Stefan- droga do świętości”

realizowanego przez Szkołę Podstawową

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie

w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym „Rędziny”

w ramach zadania publicznego

,,Naród bez przeszłości, bez tradycji, bez kultury, nie jest szanowany przez nikogo”- śladami Kardynała Wyszyńskiego - dofinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego
w ramach „Mecenatu kulturalnego

Dnia 30.09. 2021 r. o godzinie 11:00 w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszymie zebrała się komisja w składzie:

Przewodniczący - Justyna Bieszczad - grafik, animator – DK w Przecławiu;

Sekretarz: Barbara Kopacz – koordynator konkursu - ZSP w Tuszymie; 

Członkowie:

Joanna Halik – instruktor malarstwa – DK w Przecławiu;

Zbigniew Maglecki - artysta malarz zamieszkały w Tuszymie;

Alicja Chmura – bibliotekarz - GBP w Przecławiu – Filia w Tuszymie.

 Zadaniem komisji konkursowej było: 

- ocena nadesłanych prac, 

- opracowanie werdyktu końcowego. 

 Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria: 

- oryginalność i interpretacje tematu konkursu 

- walory artystyczne (kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania) 

- zachowanie zapisów regulaminu. 

 Na konkurs nadesłane zostało 211 prac. Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami. Decyzją Komisji przyznano 10 równorzędnych nagród. 

Ponadto komisja wyróżniła dodatkowo 10 prac, które zostaną uhonorowane nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Przecławia Panią Renatę Siembab. 

Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na wystawie w dniu 25 października 2021r. (poniedziałek) w Domu Kultury w Przecławiu – Przecław, ul. Zielona 52. W tym dniu – o godz. 10.00 - nastąpi również wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w konkursie. 

Wszystkich nagrodzonych wraz z opiekunami artystycznymi prosimy o potwierdzenie przybycia na w/w uroczystość do dnia 20 października 2021 roku – telefonicznie – 608021473 lub drogą elektroniczną – e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista laureatów i wyróżnionych:

Laureaci 

Lp.

Imię i nazwisko laureata

Nazwa i adres placówki

1.

Franciszek Rzepka

Szkoła Podstawowa nr 28

ul. Ignacego Solarza 12 35 -118 Rzeszów

2.

Oliwia Zuchowska

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu

ul. 3-Maja 30 37 – 500 Jarosław

3.

Emilia Rusin

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tuszymie

Tuszyma 482 39-321 Tuszyma

4.

Vanessa Cozac

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młodowie

ul. Szkolna 48 37 – 600 Lubaczów

5.

Maja Maziejuk

Szkoła Podstawowa nr 12 im H. Sienkiewicza w Mielcu

ul. Wandy 11 39 – 300 Mielec

6.

Gabriela Bździuch

PSP w Domostawie

Domostawa 79 37 – 405 Domostawa

7.

Oliwier Koźma

Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Szkolna 5 Wróblik Szlachecki

8.

Patryk Bielak

PSP w Domostawie

Domostawa 79 37 – 405 Domostawa

9.

Wiktoria Tajchman

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Nizinach

Niziny 291 37 – 716 Orły

10.

Filip Surowiec

Szkoła Podstawowa im ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hucisku

Hucisko 51 36 – 147 Niwiska

Wyróżnienia

Lp.

Imię i nazwisko laureata

Nazwa i adres placówki

1.

Michał Działo

Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Rzemieniu

Rzemień 257 39-322 Rzemień

2.

Sebastian Sawa

Zespół-Szkolno - Przedszkolny we Wróblowej

Wróblowa 36 38-212 Brzyska

3.

Julia Kozioł

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tuszymie

Tuszyma 482 39-321 Tuszyma

4.

Amelia Przybyła

Szkoła Podstawowa w Jasionowie

36-211 Jasionów 195

5.

Maja Łukaszewska

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika  w Żmigrodzie

ul. Mickiewicza 4 38-230 Nowy Żmigród

6.

Adrian Bronkowski

Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Szkolna 5 Wróblik Szlachecki

7.

Sebastian Koźma

Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

ul. Szkolna 5 Wróblik Szlachecki

8.

Emilia Niemiec

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino w Stasiówce

Stasiówka 130 39-200 Dębica

9.

Miłosz Dadej

Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Tarnowcu

38-204 Tarnowiec

10.

Emila Biały

Zespół Szkół w Zarzeczu

ul. św. Jana Pawła II 7 37-205 Zarzecze

Organizatorzy konkursu bardzo dziękują wszystkim uczestnikom konkursu
i ich opiekunom artystycznym

 W imieniu komisji konkursowej

 Barbara Kopacz - koordynator konkursu

              Dofinansowano z budżetu Województwa Podkarpackiego